Полтавська регіональна партійна організація
Аграрної партії України

Допомога партії

Уряди змінюються, а наші проблеми залишаються незмінними або, ще гірше, тільки наростають з року в рік. Ми – ведуча галузь економіки держави, даємо найбільші валютні надходження, більше 65% населення України прямо або опосередковано пов’язана із селом, аграрним виробництвом, землею, харчовою промисловістю, дистрибуцією та транспортуванням виробленої продукції, сотні тисяч людей задіяні в освіті, науці та культурі, але не маємо ніякого суттєвого впливу на стратегію розвитку держави.

Ми хочемо це змінити. Ми хочемо побудувати в Україні першу демократичну партію центристського типу за принципом знизу до верху. Партію, яка буде існувати не на термін одних або інших виборів, а на довгий період часу. Партію, яка стане основою для впровадження стратегії розвитку галузі, економіки держави та країни в цілому. Дуже добре, що база для такої нової партії є. І ця основа – Аграрна партія України. Наша партія має не тільки насичену історію і традиції, а й потужний потенціал у вигляді нової генерації людей, які сформувалися за час незалежної України.

Я запрошую вас приєднатися до цієї потужної сили та стати частиною великої команди будівників нової за принципом і суттю держави. Зрозуміло, що партії потрібні і фінансові ресурси для здійснення її програмних цілей, а поповнення бюджету відбувається за рахунок членських внесків та добровільної допомоги громадян, підприємств і організацій.

Будемо раді вашому внеску в межах посильної суми на рахунок партії.

Реквізити партії:
Аграрна партія України
03035, м. Київ, пл. Солом'янська, 2
Р/р 26009052641121 в ПАТ КБ ПРИВАТБАНК
МФО 320649, ЄДРПОУ 34763401
Неприбуткова організація