Полтавська регіональна партійна організація
Аграрної партії України

kivshykБіографічна довідка

Дитинство

Народився 26 жовтня 1969 року у селі Веприк Гадяцького району Полтавської області. В місті Кобеляки, у зв'язку з призначенням батька на посаду в Кобеляцькому райоб'єднанні “Сільгосптехніка”, Олександр Ківшик пішов до першого класу. Проте закінчував школу вже у місті Глобине, куди родина Ківшиків переїхала у 1981 році, у зв'язку з переходом голови сім'ї на посаду керуючого Глобинської райсільгосптехніки. Слід зазначити, що саме батько — Петро Андрійович Ківшик, народний депутат Української РСР, народний депутат України, людина, яка стояла у витоків Аграрної партії України, справив значний вплив на формування Олександра Ківшика як особистості. Привив любов до праці на землі, повагу до трударя-селянина.

Освіта

Вислів філософа Ф.Бекона “знання саме по собі сила” завжди був мотивацією для розвитку і самовдосконалення. Саме з такою метою Олександр Петрович Ківшик з відзнакою закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут, здобув другу вищу освіту у міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів при Полтавському кооперативному інституті, захистив наукову ступінь — кандидата технічних наук.

Робота

Свій трудовий шлях розпочав 1985 року в селі Бабичівка Глобинського району в КСП “ім. Петровського” помічником комбайнера. З 1992 по 1997 роки працював у Полтавському тампонажному управлінні ВАТ “Укрнафта” інженером відділу головного механіка, заступником головного механіка, начальником комерційного відділу.

З 1997 по 2017 роки працював в ПАТ “Полтавський Облагропостач”, де займав посади заступника генерального директора, першого заступника голови правління, посаду голови правління.

З 2017 року і по даний час працює директором ПрАТ “Полтавський Облагропостач”.

Громадська робота

Член Аграрної партії України з моменту її створення у 1996 році. Вже більше 20 років, залишаючись вірним заповіту батька, не зраджує своїм політичним уподобанням. Саме за це 22 серпня 2012 року був одноголосно обраний Головою Полтавської обласної партійної організації Аграрної партії України. А 29 березня 2018 року Ківшик Олександр Петрович вже вдруге одноголосно обраний Головою обласної організації.

25 жовтня 2015 року на місцевих виборах Олександр Ківшик обраний депутатом Полтавської обласної ради в одномандатному виборчому окрузі №5 Глобинського району.

Життя

Улюбленими книгами Олександра Петровича стали книги детективного та філософського спрямування. Вільні хвилини проводить в колі родини та рідних. При усій своїй завантаженості знаходить час для занять спортом. Найулюбленішими видами спорту є волейбол та настільний теніс.

Життєвим кредом став батьківський наказ: “Не відривайтеся від нашої життєдайної землі, бережіть і пестуйте її, щоб не зубожіла вона, щоб не загинуло разом з нею життя”.